TAKİP & SORGULAMA

Duyurular

İş Dünyasının Önemli Simaları Enternasyonal İş İnsanları Derneği’nin (İNTİSAD) 5’inci Kuruluş Yıl Dönümünde Bir Araya Geldi

İş Dünyasının Önemli Simaları Enternasyonal İş İnsanları Derneği’nin (İNTİSAD) 5’inci Kuruluş Yıl Dönümünde Bir Araya Geldi

Enternasyonal İş İnsanları Derneği (İNTİSAD) 5'inci kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir gece düzenledi. İstanbul Baltalimanı Portaxe’da düzenlenen geceye iş, sanat ve medya dünyasından birçok iş insanı katıldı.

Sunuculuğunu Mesut Yar’ın yaptığı törende İNTİSAD Başkanı Av. Selahattin Par Enternasyonal İş İnsanları Derneği’nin global bir marka olma yolunda ilerlediğini Afrika, Dubai, Katar, Avrupa ve Amerika olmak üzere birçok kıtada yer aldıklarını vurguladı. Derneğin temel amaçlarını anlatan Par, “Bunlardan biri ulusal ve uluslararası arenada dostluk ve ticaret ağı oluşturmaktır. 5 yılda oluşturmuş olduğumuz ağ ile üyelerimizi 100 milyon dolarlık bir ticaret hacmine ulaştırdık. İlerleyen yıllarda bunun milyar dolarları bulmasını hedefliyoruz diye konuştu.

Ünlü iş insanlarının ödül aldığı geceye Marka İsim Merkezi Başkanı ve Global Marka İsim Uzmanı Mevlüt Kanber (ByKANBER) damgasını vurdu. İNTİSAD başkanı Av. Selahattin Par’dan plaketini alan ByKANBER yapmış olduğu konuşmada 5 yıl önce Av. Selahattin Par’ın kendisini arayarak dernek oluşturmak istediğini ve marka ismi arayışı içinde olduğunu belirtti. Buna istinaden global bir marka ismi olan İNTİSAD global marka ismini oluşturduğunu aktardı. Aynı zamanda derneğin yapmış olduğu çalışmalar ve başarıları nedeniyle kendisine Güvenilir Marka İsim Belgesi (GUMİB-TOBNC) ve Güvenilir İş Adamı Kartı taktim etti.

>> VİDEOYU İZLEMEK İÇİN <<