TAKİP & SORGULAMA

Duyurular

Yılın Projesi GUMİB-TOBNC'ye Yılın Güvenilir Marka İsim Belgesi  Ödülü

Yılın Projesi GUMİB-TOBNC'ye Yılın Güvenilir Marka İsim Belgesi Ödülü

13 Eylül 2022 tarihinde Gökhan Burak Gürsoy’un organizatörlüğünde Uluslararası Medya Ödül Töreni’nin bu yıl ikincisi düzenlendi. Ödül gecesinde sanat, cemiyet ve iş dünyasından birçok isme ve kuruma ödüller verildi. Birbirinden ünlü sanatçıların şarkılarıyla renklenen geceye ByKanber damga vurdu.

Yılın en iyilerinin ödül aldığı bu organizasyonda İSİMDER Başkanı Marka Uzmanı Mevlüt KANBER (ByKanber) yılın projesi olan Güvenilir Marka İsim Belgesi (GUMİB-TOBNC) ile yılın Güvenilir Marka İsim Belgesi ödülüne layık görüldü.

ByKanber yılın projesi olan Güvenilir Marka İsim Belgesi ödülünü alırken markaların global alanda nasıl daha güvenilir olabileceğini vurgulayarak her markanın mutlaka bizi tanımasını gerektiğini ve “Elimin Değdiği Markalaşıyor” sloganı ile her markanın global olarak markalaşabileceğine aynı zamanda markaların mutlaka yılın projesi olan Güvenilir Marka İsim Belgesi (GUMİB-TOBNC)’ne mutlaka sahip olmalarını gerektiğini söyledi.

Ödülünü alıp konuşmasını tamamlayan ByKanber Uluslararası Medya Ödül Töreni organizatörü ve MEDYADA Reklam Ajansı Sahibi sayın Gökhan Burak Gürsoy’a yılın projesi olan Güvenilir Marka İsim Belgesi (GUMİB-TOBNC) taktim etti. Aynı zamanda Medya alanında verilen Güvenilir Marka İsim Belgesi (GUMİB-TOBNC) bu alanda ilk olma özelliğini taşımaktadır.